Eğitim Fakültesi

Daha Önce Görev Yapmış Dekanlarımız



 
Prof.Dr. Selehattin SALMAN

(28.02.1992 - 11.08.1992)

Devamını oku










Prof.Dr. Muhittin AŞKIN 

(06.11.1992-06.11.1995)

Devamını oku
 



 


 
Prof. Dr. Yaşar SÜTBEYAZ 

(06.11.1995-26.01.1998)

Devamını oku













Prof. Dr. Nihat AKBULUT

(17.02.1998-30.04.2001)

Devamını oku















Prof. Dr. Erdoğan BÜYÜKKASAP

(30.04.2001-14.03.2005)

Devamını oku













Prof. Dr. Bilge SEYİDOĞLU 

(14.03.2005- 14.03.2008)

Devamını oku














Prof. Dr. Ekrem KADIOĞLU  

(14.03.2008-15.09.2008)

Devamını oku













Prof. Dr. Gökhan BUDAK 

(08.10.2008 - 15.06.2010)

Devamını oku












Prof. Dr. Kazım KÖKTEKİN

(07.10.2010-07.10.2013)

Devamını oku


 






Prof. Dr. Kenan DEMİRAYAK

(24.02.2014-21.07.2016)

Devamını oku




 





 
Prof.Dr. Mehmet YALÇIN 

(28.08.2016-30.11.2017)
 Devamını oku