Komisyonlar

T.C.

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ

                                    Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

KOMİSYONLAR

 

ÖĞRENCİ HİZMETLERİ KOMİSYONU
1.Yrd. Doç. Dr. Emine KIZILTAŞ
2. Yrd. Doç. Dr. Sultenberk HALMATOV    
3. Öğr. Gör. Eren ERTÖR
4. Öğr. Gör. Abdulselami SARIGÜL
5. Öğr. Gör. Kutay YÜZÜAK
EĞİTİM KOMİSYONU
1. Yrd. Doç. Dr. Sultanberk HALMATOV
2. Öğr. Gör. Gülpınar ASLAN
3. Öğr. Gör. Esma BAĞCIVAN
4. Öğr. Gör. Esra AYEŞ ASLAN
5. Öğr. Gör. Merve ÇAYIR
6. Öğr. Gör. Pınar AKA
STAJ EĞİTİMİ VE UYGULAMA KOMİSYONU
1.Yrd. Doç. Dr.Emine KIZILTAŞ (Müdür Yrd.)
2. Öğr. Gör. Kutay YÜZÜAK
3. Öğr. Gör. Abdulselami SARIGÜL
4. Yrd. Doç. Dr. Sultanberk HALMATOV 
DERS VE SINAV KOMİSYONU
1. Yrd. Doç. Dr. Aykut ÖZTEKİN
2. Öğr. Gör. Zehra GEDİK
3. Öğr. Gör. Merve ÇAYIR
4. Öğr. Gör. Esma BAĞCIVAN
ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ KOMİSYONU
1.Yrd. Doç. Dr. Tayfun KARATAŞ
2. Öğr. Gör. Zehra GEDİK
3. Öğr. Gör. Gülpınar ASLAN
4. Öğr. Gör. Mustafa ERTEK
5. Öğr. Gör. Kutay YÜZÜAK
ETİK KURULU KOMİSYONU
1.Öğr. Gör. Fatma Zehra İNCE
2. Öğr. Gör. Eren ERTÖR
3. Öğr. Gör. Abdulselami SARIGÜL
YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU
Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
     1. Öğr. Gör. Kutay YÜZÜAK
     2. Öğr. Gör. Gülpınar ASLAN
     3. Öğr. Gör. Nurhan AYDEMİR
     4. Öğr. Gör. Esma BAĞCIVAN
     5. Öğr. Gör. Mustafa ERTEK
Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
     1. Yrd. Doç. Dr. Sultanberk HALMATOV
     2. Öğr. Gör. Merve ÇAYIR
     3. Öğr. Gör. Fatma Zehra TÜRKER
Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
     1. Öğr. Gör. Abdulselami SARIGÜL
     2. Öğr. Gör. Pınar AKA
     3. Öğr. Gör. Zehra GEDİK
Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
     1. Öğr. Gör. Hülya TANAS TELCİ
     2. Öğr. Gör. Emine KIZILTAŞ
     3. Öğr. Gör. Eren ERTÖR
 
SATIN ALMA KOMİSYONU
1.Yrd. Doç. Dr.  Emine KIZILTAŞ
2. Yüksekokul Sekreter V. İsmet YUŞAN
3.Memur. Selahattin ERDEVİR
MUAYENE KABUL KOMİSYONU
1.Doç. Dr. Ramazan DEMİRDAĞ
2.Memur. Tuncay SÜRÜCÜ
3.Yrd. hiz.. Oktay YURT
EK DERS İNCELEME KOMİSYONU
1. Doç. Dr. Ramazan DEMİRDAĞ
2. Yrd. Doç. Dr. Emine KIZILTAŞ
3. Öğr. Gör. Eren ERTÖR
4. Öğr. Gör. Fatma Zehra İNCE
BAKIM VE ONARIM KOMİSYONU
1. Yrd. Doç. Dr. Aykut ÖZTEKİN
2. Öğr. Gör. Eren ERTÖR
3. Yrd. Doç.Dr. Emine KIZILTAŞ
4. Sekreter İsmet YUŞAN
5. Memur Selahattin ERDEVİR
 
AKADEMİK ATANMA VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
 
1. Doç. Dr. Ramazan DEMİRDAĞ (Başkan)
2. Yrd. Doç. Dr. Sultanberk HALMATOV (Üye)
3. Yrd. Doç. Dr. Tayfun KARATAŞ (Üye)
4. Yrd. Doç. Dr. Aykut ÖZTEKİN (Üye)
5. Yrd. Doç. Dr. Emine KIZILTAŞ (Üye)
 
Kantin Denetleme Komisyonu
 
1. Yrd. Doç. Dr. Tayfun KARATAŞ
2. Öğr. Gör. Mustafa ERTEK
3. Öğr. Gör. Merve ÇAYIR
4. Öğr. Gör. Fatma Zehra TÜRKER
5. İsmet YUŞAN (Shmyo Sekreteri)