AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
PROF. DR. SAYIN ABDULHALİK KARABULUT’UN
ATATÜRK’Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İÇİN YAYINLAMIŞ OLDUKLARI KUTLAMA MESAJI 

 
Milletçe coşkuyla kutladığımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle sizlere sevgilerimi, en iyi dileklerimi sunuyorum. 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı hepimize kutlu olsun!
 
Bu millî bayramımızda şanlı tarihimizle ve ecdadımızın başarılarıyla bir kez daha kıvanç duyuyoruz. Bir büyük geleceğe doğru yürürken, umut doluyuz.
 
Atılan tüm adımlar, gösterilen tüm gayretler, genç nesillerin yaşayacakları büyük Türkiye’yi bugünden inşa etmeye yöneliktir. Çünkü en büyük zenginliğimiz, gücümüz, umudumuz; çocuklarımız ve gençlerimizdir. Ülkemizi çok daha yükseklere taşıyacak, tüm dünyada Türkiye’nin adından başarıyla söz ettirecek olanlar, bizlerden bayrağı devralacak gençlerimizdir. Genç nüfus, ülkemizin sahip olduğu en önemli potansiyeldir.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal’i, aziz şehitlerimizi ve kurtuluş mücadelesi veren bütün vatanperverleri rahmetle anarken, siz sevgili gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.


 
  
 
                                                                                                                     PROF. DR. Abdulhalik KARABULUT                                                                                                                       AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ