0472 –215 98 63 basin@agri.edu.tr

Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı

Rektörümüz Prof. Dr. KARABULUT ve Vali KOÇ Öğrencilerle İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Rektörümüz Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT ve Ağrı Valisi Mustafa KOÇ il protokolünün de katılım sağladığı programda Üniversitemizde öğrenim gören öğrencilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Merkezi Yemekhanede düzenlenen iftar yemeği programına Rektörümüz Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, Ağrı Valisi Mustafa KOÇ, Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Adem ÇALIŞ, il protokolü, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Programda öğrencilerle bir süre sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, Üniversitemiz, IC Vakfı ve Erzurum Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nün katkılarıyla Ramazan ayında ücretsiz verilen iftar yemeği programlarında öğrencilerle bir araya gelerek Ramazan ayındaki iftar sofralarının manevi duygusunu öğrencilerle birlikte yaşadıklarını söyledi.

Üniversitemizde huzurlu bir ortamda ramazan ayının gerekliliklerinin ifa edildiğini belirten Prof. Dr. KARABULUT, “Çok şükür ramazan ayının manevi atmosferine uygun bir şekilde Üniversitemizde öğrencilerimizle birlikte iftar yemeği programlarında bir araya geliyoruz. Öğrenci kardeşlerimize sağladığımız ücretsiz iftar yemeği hizmeti ile hem öğrencilerimizin maddi yükünü hafifletmeye çalışıyoruz hem de aile ortamında iftar yemeğine katılmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimize desteklerinden dolayı IC Vakfı’na ve Erzurum Vakfılar Bölge Müdürlüğü’ne teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sayın Valimizi ve il protokolünü öğrencilerimizle iftar sofrasında buluşturduklarını ifade eden Prof. Dr. KARABULUT, “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşmanın öne çıktığı iftar sofraları bolluk ve bereketi de beraberinde getirmektedir. Başta öğrenci kardeşlerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin; başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını kutluyorum” dedi.

Prof. Dr. KARABULUT, iftar yemeği programına katılımlarından dolayı Ağrı Valisi Mustafa KOÇ’a ve il protokolüne teşekkür etti.

Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı

Haberin Fotoğafları