Kalite Koordinatörlüğü tarafından hazırlanmış olan talimatlar, görev yetki ve sorumluluklar ve
formlara ilişkin taslak dosyaların
birimimize uygunluğunun görüşüldüğü Birim Kalite Komisyonu toplantısı düzenlendi. Toplantıya Akademik Personellerden Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa VURAL, Arş. Gör. Dr. Yusuf Yağız SARAÇOĞLU, Arş. Gör. Mesut SÜLEYMANOĞULLARI, Arş. Gör. Aslıhan TEKİN, Arş. Gör. Ahmetcan EYÜBOĞLU, İdari Personellerden Fakülte Sekreteri Veysel DOĞAN ve Bilgisayar İşletmeni Deniz SAĞLAMTAŞ katıldı.