Kalite Koordinatörlüğü tarafından hazırlanmış olan talimatlar, görev yetki ve sorumluluklar ve formlara ilişkin taslak dosyaların birimimize uygunluğunun görüşüldüğü Birim Kalite Komisyonu toplantısı düzenlendi. Toplantıya Fakültemiz dekanı Prof. Dr. Gökhan BAYRAKTAR, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa VURAL, Arş. Gör. Aslıhan TEKİN, Arş. Gör. Ahmetcan EYÜBOĞLU, İdari Personellerden Fakülte Sekreteri Veysel DOĞAN ve Bilgisayar İşletmeni Deniz SAĞLAMTAŞ katıldı.