0472 –215 98 63 iletisim@agri.edu.tr

İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI

Üniversitemizde Hizmet İçi Eğitimleri Düzenlendi

Üniversitemiz güvenlik personellerine yönelik olarak Hizmet İçi Eğitimleri kapsamında Grup Dinamiği ve Öfke Kontrolü, Madde Bağımlılığı ile Mücadele, Kitle Psikolojisi ve Şüpheli Şahıs Belirleme Taktikleri konularında seminer düzenlendi.

Recep Tayyip ERDOĞAN Kültür ve Kongre Merkezi Anadolu Konferans Salonu’nda Üniversitemiz İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Grup Dinamiği ve Öfke Kontrolü” seminerinde, Dr. Öğr. Üyesi Candan KOÇAK güvenlik personellerini, karşılaşılan sorunlarda öfkeyi kontrol etme sürecinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgilendirdi.

Ağrı İl Emniyet Müdürlüğünce gerçekleştirilen “Madde Bağımlılığı ile Mücadele, Kitle Psikolojisi ve Şüpheli Şahıs Belirleme Taktikleri” seminerinde ise toplumsal olaylara ve madde bağımlılığına karşı verilen mücadele süreci hakkında bilgilendirme yapıldı. Madde kullanımının ortaya çıkardığı zararlı sonuçlara karşı toplumda farkındalığın oluşmasının amaçlandığı seminerde, madde kullanımının fiziksel ve psikolojik sonuçları, uyuşturucu satılan yerler ve kullanılan mekanlar, uyuşturucu suçlarında yasal durum, madde kullanımı ve madde bağımlılığı ile mücadele merkezleri hakkında sunum yapıldı.

Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı

Haberin Fotoğafları