0472 215 98 63 - 0472 216 20 08 rektorluk@agri.edu.tr
  • TR
  • EN

Üniversitemiz, Tarım Sektörü Temsilcileri Toplantısı’na Ev Sahipliği Yaptı

Üniversitemizde, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit KİRİŞÇİ başkanlığında yapılan Tarım Sektörü Temsilcileri Toplantısı düzenlendi.

Üniversitemizde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Tarım ve Orman Bakanı Sayın Prof. Dr. Vahit KİRİŞÇİ, Kültür ve Kongre Merkezi Selçuklu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Bakanlığın son dönemde tarım ve hayvancılık alanında yaptığı yenilik ve projelerle ilgili bilgi verdi. Sektör temsilcilerinin sorularını yanıtlayan Sayın Prof. Dr. KİRİŞÇİ, ülkemiz tarımının temel taşı olan çiftçi ve besicilerin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. Sayın Prof. Dr. KİRİŞÇİ, 17’ncisi düzenlenen Tarım Sektörü Temsilcileri Toplantısı’na ev sahipliği yapan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’a misafirperverliği için teşekkür ederek, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi.

Toplantıya, Ağrı Valimiz Dr. Osman VAROL, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem ÇELEBİ, Ağrı Belediye Başkanı Savcı SAYAN, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Nihat PAKDİL, Rektörümüz Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, AK Parti Ağrı İl Başkanı Av. Halil ÖZYOLCU, il protokolü ve sektör temsilcisi çiftçilerimiz katıldı. Program, Sayın Bakanımız Prof. Dr. KİRİŞÇİ’nin çiftçilerin yönelttiği soruları cevaplandırması ile sona erdi. 

Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı

Haberin Fotoğafları